Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt - PZS Chęciny najlepsze!

25 Marca 2025

We wtorek, 25 marca, na hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt. Wydarzenie zgromadziło uczennice, które rywalizowały o tytuł mistrzyń. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt - PZS Chęciny najlepsze!

W turnieju Zarząd Powiatu reprezentował Mirosław Gębski, który życzył wszystkim drużynom powodzenia. Na koniec turnieju, wraz z dyrektor szkoły Haliną Kołodziejczyk, wręczyli wszystkim puchary oraz nagrody.

Po emocjonujących rozgrywkach grupowych najlepszą drużyną zostały uczennice z PZS w Chęcinach.

Na drugim miejscu podiom stanęły dziewczęta z PZS w Bodzentynie. Trzecie miejsce zdobyły uczennice z PZS w Łopusznie.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział, kibicom za obecność i doping, a młodym piłkarkom za ducha sportu. 

do góry
Czekamy na zgłoszenia do stypendiów sportowych Sukces na targach w Plauen Rodziny zastępcze poszukiwane Rozpoczynają się zapisy na Jarmark Świętokrzyski Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów Załatw sprawę w e-Geodezji