Pięć medali dla Teamu z Daleszyc w Kolarstwie Torowym!

24 Września 2024

W miniony weekend (20-22 września) odbyły się w Pruszkowie Mistrzostwa Polski Elity i Juniorów Młodszych w Kolarstwie Torowym. Pięć medali zdobyły zawodniczki ze Świętokrzyskiej Fundacji Sportu Vento Bike Team Daleszyce. Pięć medali dla Teamu z Daleszyc w Kolarstwie Torowym!

W Wyścigu Eliminacyjnym pierwsze miejsce zajęła Weronika Rutkowska, trzecie - Julia Andura.

W wyścigu na 500 metrów drugie miejsce również zajęła Weronika Rutkowska, dziewiąte - Julia Andura, osiemnaste - Izabela Suchodolska.

W wyścigach Scratch Weronika Rutkowska zajęła drugie miejsce, zaś Viktoria Olejarczyk - szóste.

W Wyścigu Punktowym Weronika zdobyła trzecie miejsce, Julia Andura zajęła piąte miejsce, a Viktoria Olejarczyk - trzynaste.

Wyścig Indywidualny 1 km Elita czwarte miejsce zajął Kacper Kwiatek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom pasji i siły, Weronice i Julii tytułów Mistrzyni, I Wicemistrzyni oraz II Wicemistrzyni, zaś trenerowi Krzysztofowi Baćkowskiemu tak wspaniałej drużyny.

Świętokrzyska Fundacja Sportu Vento Bike Team Daleszyce (7) Świętokrzyska Fundacja Sportu Vento Bike Team Daleszyce (7)