Klub Karate Morawica z 11 medalami

7 Listopada 2023
Końcówka października była niezwykle owocna w sukcesy dla Klubu Karate Morawica. 28 października odbył się IX Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta Miasta Katowice. W Turnieju uczestniczyło ponad 367 zawodników w 42 kategoriach. Morawicki klub reprezentowało 15 karateków, których przygotował Andrzej Horna.  Klub Karate Morawica z 11 medalami
Zawodnicy z Morawicy zdobyli na Turnieju aż 11 medali - 2 złote, 4 srebrne oraz 5 brązowych.
W konkurencji kumite pierwsze miejsca zajęli: Aleksandra Sieniek i Szymon Nowak. Drugie miejsce wywalczyli: Olga Kaczmarczyk, Kacper Sośniak, Feliks Strójwąs i Igor Salwa. Na trzecim stopniu podium stanęli: Maksym Kush, Magdalena Krysińska, Zuzanna Sieniek, Patrycja Gałecka i Karolina Łabuda.
Klubu Karate Morawica reprezentowali ponadto: Lena Strójwąs, Jakub Fornalski, Oliwia Łebek i najmłodsza zawodniczka KKM Iga Papros. Wszyscy z nich zdobyli cenne doświadczenie i dzielnie reprezentowali nasz region.
Wszystkim karatekom gratulujemy i życzymy nieustającej chęci rozwijania pasji i niestygnącego serca do sztuki Karate.

Zdjęcia: Andrzej Horna
do góry
Jest przetarg na rozbudowę szpitala w Chmielniku Zarząd Powiatu z absolutorium i Wotum Zaufania Dwie "powodziówki" będą remontowane W niedzielę wybierzemy najlepszą potrawę powiatu Wakacyjne przerwy w pracy poradni Zespół pomoże w ochronie zdrowia psychicznego Starostwo Powiatowe w poniedziałki pracuje dłużej Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów