Dzień Samorządu Terytorialnego z prezydentem RP

28 Maja 2019
fot. Eliza Radzikowska-Białobrzeska i Krzysztof Sitkowski/KPRP 

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego starosta kielecki Mirosław Gębski został zaproszony na spotkanie z udziałem prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Wraz ze starostą w spotkaniu w Belwederze wzięli udział także samorządowcy z terenu powiatu kieleckiego.

Prezydent zwrócił się do samorzadowców ze słowami o ich ważnej służbie publicznej:

- Jesteście państwo, absolutnie śmiało można powiedzieć, sprawdzonymi ludźmi, którzy wiele już z siebie dali dla rozwoju swoich wspólnot lokalnych i regionalnych, dla rozwoju tych obszarów, które obejmują jednostki samorządu terytorialnego, w których państwo służycie, służycie podkreślam to słowo - powiedział prezydent.- Bardzo serdecznie w imieniu RP za dotychczasową służbę dziękuje i proszę o jeszcze - dodał.

-->
do góry
Czekamy na zgłoszenia do stypendiów sportowych Sukces na targach w Plauen Rodziny zastępcze poszukiwane Rozpoczynają się zapisy na Jarmark Świętokrzyski Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów Załatw sprawę w e-Geodezji