Awansowali do finału rozgrywek

11 Maja 2011

Reprezentanci Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podzamczu awansowali do finału rozgrywek piłkarskich "6" na boiskach trawiastych.

Półfinały grupy III do Mistrzostw Polski MOW na boiskach trawiastych odbyły się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Zawichoście. Wzięły w nim udział ośrodki: MOW Wielkie Drogi, MOW Kraków, MOW Kielce, MOW Lubaczów, MOW Łękawa, MOW Kolonia Ossa, MOW Zawichost i MOW Podzamcze. Rozgrywki piłkarskie  przeprowadzono w systemie ?każdy z każdym?.

Reprezentację Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podzamczu prowadzą Tomasz Makuła i Paweł Strączyński.  Przebieg meczów od samego początku był bardzo burzliwy. Zawodnicy obu drużyn oddawali dużo strzałów, które skutecznie bronili bramkarze. Pierwszy mecz turnieju zakończył się po dramatycznej walce obu zespołów remisem, a drużyny uzyskały po 1 punkcie. Następny mecz MOW Podzamcze został rozegrany z reprezentacją MOW Lubaczów.

- W tym meczu od początku była widoczna przewaga naszych podopiecznych.  Pod koniec pierwszej połowy wychowankowie MOW Podzamcze strzelili gola. Druga połowa meczu przebiegała pod dyktando Podzamcza, które zdobyło kolejną bramkę. Przeciwnikom udało się strzelić jednego gola, a mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla MOW w Podzamczu - relacjonował Bogdan Kalwat, dyrektor placówki.

Kolejne mecze reprezentacja MOW Podzamcze rozegrała z MOW Kraków wygrywając 2:0 oraz z MOW Zawichost zwyciężając 3:0. Półfinał grupy III ostatecznie wygrała reprezentacja MOW Podzamcze zajmując pierwsze miejsce, drugie miejsce zajął MOW Kielce-Dobromyśl i trzecie MOW Lubaczów.

Zwycięzca rozgrywek weźmie udział w  X Mistrzostwach Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w piłkarskich ?6? na boiskach trawiastych, które zostaną rozegrane w dniach 30 ? 31.05.2011 r. w Puławach.

do góry
Czekamy na zgłoszenia do nagrody Zapisy na rajd rozpoczęte Bezpłatny autobus na Św. Krzyż Wakacyjne przerwy w pracy poradni Starostwo Powiatowe w poniedziałki pracuje dłużej Telefony do Wydziału Komunikacji i Transportu Umów wizytę / Rejestracja pojazdów